
Coaching Trips
Onderstaand staan alle (momenteel) geplande coaching weken. Klik op de week waar je interesse in hebt om meer informatie te ontdekken.
- 28/02/2022 tot en met 04/03/2022 - Labenne (Frankrijk) - Coach Keith - Intermediate tot Advanced - VOLZET
- 11/04/2022 tot en met 15/04/2022 - Labenne (Frankrijk) - Coach Keith - Intermediate tot Advanced - VOLZET
- 18/04/2022 tot en met 22/04/2022 - Labenne (Frankrijk) - Coach Keith - Intermediate tot Advanced - VOLZET
- 13/06/2022 tot en met 17/06/2022 - Labenne (Frankrijk) - Coach Keith - Intermediate tot Advanced - LAATSTE PLAATS
- 20/06/2022 tot en met 24/06/2022 - Labenne (Frankrijk) - Coach Keith - Intermediate tot Advanced - VOLZET
- 15/10/2022 tot en met 25/10/2022 - Mentawais (Indonesië) - Coach Keith - Intermediate tot Expert - VOLZET
Niveau
Wat is mijn surfniveau?
Klik op deze surfniveau link om alle informatie te vinden die je nodig hebt.
Groms
Wat zijn Groms en kunnen ze mee op de surftrips?
Een grom is een surfer tot aan de leeftijd van 16 jaar. Coach Keith ervaarde zelf zijn eerste surfcoaching week als grom aan de leeftijd van 9 jaar. Elke grom ongeacht de leeftijd kan mee op een Level Up surfcoaching week door de brede ervaring en flexibiliteit van de coaches.
Onderstaande voorwaarden dienen in acht genomen te worden:
- De grom voldoet aan het surfniveau
- De grom kan zelfstandig reizen
- Transport wordt indien nodig gedeeld met een andere deelnemer
- De grom wordt begeleid door een ouder indien hij/zij niet zelfstandig kan reizen
- Indien gewenst mag de grom begeleid worden door een ouder in het water
Indien een ouder wenst mee te reizen wordt een aparte prijs voor het verblijf van de ouder opgemaakt. Deze prijsofferte dient per mail naar levelupsurfcoaching@gmail.com te worden opgevraagd.